קידום אתרים בחו"ל

קידום אתר אינטרנט בישראל מאפשר לחברה שלכם לשווק ללקוחות היושבים מול צג המחשב בביתם בחיפה. קידום אתרים בחו"ל מאפשר לכם לעשות זאת בכל העולם.

אם החברה שלכם מעוניינת לקדם את המותג שלה בעולם – קידום אתרים בחו"ל זאת התחלה מצויינת.

 

איך מקדמים אתר אינטרנט בחו"ל?

בשביל קידום אתרים בחו"ל במדינות דוברות אנגלית, האתר חייב להיות כתוב בשפה האנגלית. אם יש לכם אתר אינטרנט מדהים בשפה העברית וחשבתם להוסיף כמה דפים באנגלית לתוכו – זה לא יעבוד כל כך. חשוב שהאתר יוצג בשפה האנגלית וללא שגיאות כתיב. חייבים להעזר בכותבי תוכן מקצועיים, דוברי אנגלית Native, שיוכלו לספק את התוכן הטוב ביותר עבור האתר שלכם, כי אין מקום לטעיות. אתר שכתוב "לא טוב" יראה לא רציני בשביל אתר עסקי.

לפני שמתחילים לכתוב את התוכן לאתר (או לבצע לתרגם את האתר לשפה האנגלית), כדאי לעשות מחקר מילות מפתח, כדי שיהיה קל יותר לקדם את האתר בגוגל במונחי חיפוש רלוונטיים. ביטויי חיפוש רלוונטיים הם מילות מפתח שהלקוחות הפוטנציאליים שלכם מחו"ל יקלידו בגוגל, כדי להגיע אל האתר שלכם, מבלי שהם מכירים אתכם או את שם החברה.

כתובת האתר – רצוי שהאתר יהיה ייעודי עם דומיין נפרד, עדיף כתובת דומיין עם סיומת .com (.net גם אפשרי, אבל קום זה הכי טוב).

קידום האתר שלכם בחוץ לארץ יהיה מהיר יותר, מדוייק יותר ונושא תוצאות אם נעשה ע"י מקדם אתרים מקצוען, בשילוב עם בניית אתר חכם ותוכן מעולה.

התוצאות של קידום אתרים בחו"ל הן – חשיפת המותג שלכם בפני גולשים רבים בחו"ל התתבטא בגולשים אשר יחשפו את מה שאתם מוכרים, וייכנסו לאתר שלכם לצורך רכישה או פניה ישירה אליכם.

קידום אתרים בחו"ל היא הדרך המהירה ביותר לעקוף מתחרים בעולם, מבלי לצאת מגבולות ישראל! נצלו את ההזדמנות הזאת  – מדובר בערץ שיווק אפקטיבי בחו"ל.