מחיר קידום אתרים

תווית ללא מחירכמה עולה קידום אתר אינטרנט? מה מחיר SEO? תלוי את מי שואלים.

מחיר קידום אתרים נקבע לפי רמת התחרות של מילות המפתח שבוחרים לקדם. ככל שמונחי החיפוש תחרותיים יותר – מחיר קידום אתרים יהיה יקר יותר – כי צריך להשקיע יותר משאבים בעבודת הקידום.

אני מקדם אתרים פרילנסר ויכול להתאים מחירים לפי תקציב רצוי

השפעת מילות מפתח על מחיר של קידום אתר

לכדאי לקדם קבוצה מצומצמת של מונחי חיפוש, אחרת העבודה תתחלק על הרבה צירופי חיפוש שונים וההתקדמות של האתר תהיה איטית. חשוב לזכור שלרוב לא ניתן לקדם אתר אינטרנט תדמיתי בכמות גדולה של מונחי חיפוש, אלה במקבץ ביטויים הקשורים זה לזה באופן ישיר, מבחינת הקשר, המשמעות וכוונת המחפש.

האם הטכנולוגיה של האתר משפיעה על המחיר?

מחיר קידום אתרים אינו מושפע מהטכנולוגיה בתנאי שניתן לנהל את האתר באמצעות מערכת ניהול תוכן ויש גישה מלאה לקבצי האתר ואפשרות לביצוע שינויים בקוד. מחיר קידום אורגני יכול להיות מושפע מטכנולוגיה כאשר האחרונה מקשה על מקדם אתרים לבצע את עבודתו ומצריכה שעות עבודה רבות יותר בעדכון האתר ובאופטימיזציה.

עלות קידום אתרים

עלות קידום אתרים זה התקציב השנתי באמצעותו ניתן לבנות את תוכנית הקידום ולהגיע לתוצאות. מחיר הקידום צריך להתאים למטרות החברה מבלי לחרוג מהיכולות הכלכליות של העסק, כי צריך להמתין כשנה על מנת למצות את מלוא הפוטנציאל של קידום אתרים אורגני.

למרות שניתן לפעמים לראות את התוצאות כבר ברבעון הראשון, מדובר בהשקעה לטווח ארוך – חברות ישראליות עושות קידום אתרים כבר שנים ולא מתכוונות להפסיק.

אמצעי תשלום על קידום אתרים

את התשלום על קידום אתרים ניתן לבצע במספר דרכים ובפריסה נוחה במיוחד. אמצעי תשלום אפשריים:

  • המחאות
  • העברה בנקאית
  • מזומן
  • תשלום בפייפל (PayPal)

אולי יעניין אותך גם: מחירון קידום אתרים אורגני