מחיר קידום אתרים

תווית ללא מחירכמה עולה קידום אתר אינטרנט? מה מחיר SEO? תלוי את מי שואלים.
מחיר קידום אתרים נקבע לפי רמת התחרות של מילות המפתח שבוחרים לקדם. ככל שמונחי החיפוש תחרותיים יותר – מחיר קידום אתרים יהיה יקר יותר – כי צריך להשקיע יותר משאבים בעבודת הקידום.

אני מקדם אתרים פרילנסר ויכול להתאים את מחיר הקידום לצרכי העסק שלך

האם הכמות של מילות המפתח משפיעה על מחיר הקידום?

לא, אבל כדאי לקדם קבוצה מצומצמת של מונחי חיפוש, אחרת העבודה תתחלק על הרבה צירופי חיפוש שונים וההתקדמות של האתר תהיה איטית יותר. חשוב לזכור, כי לרוב לא ניתן לקדם אתר אינטרנט תדמיתי בכמות גדולה של מונחי חיפוש, אלה במקבץ ביטויים הקשורים זה לזה באופן ישיר מבחינת משמעות וכוונת המחפש.

האם הטכנולוגיה של האתר משפיעה על המחיר?

מחיר קידום אתרים אינו מושפע מהטכנולוגיה, בתנאי שניתן לנהל את האתר באמצעות מערכת ניהול תוכן ויש גישה לקבצי האתר ואפשרות לביצוע שינויים בקוד. המחיר כן מושפע מטכנולוגיה, כאשר האחרונה מקשה על המקדם לבצע את עבודתו ומצריכה שעות עבודה רבות יותר בעדכון האתר ובאופטימיזציה.

עלות קידום אתרים

עלות קידום אתרים זה התקציב השנתי באמצעותו ניתן לבנות את תכנית העבודה, להציב יעדים ולהגיע לתוצאות. המחיר צריך להתאים למטרות מבלי לחרוג מהיכולות הכלכליות של העסק – צריך להמתין כשנה על מנת למצות את מלוא הפוטנציאל של קידום אתרים אורגני הראשוני. למרות שאת התוצאות ניתן לראות כבר ברבעון הראשון, מדובר בהשקעה לטווח ארוך – חברות מצליחות עושות קידום אתרים במשך שנים ולא מתכוונות לעצור.

אמצעי תשלום

את התשלום עבור קידום אתרים ניתן לבצע במספר דרכים:

  • המחאות \ מזומן \ העברה בנקאית
  • פייפל (PayPal) – חשבון פייפיל או כרטיסי אשראי
  • מטבעות קריפטו כמו ביטקוין, מונרו או וורטקוין
  • מניות חברה